Cem Almanca Tercüme Bürosu olarak 1998 yılından beri faaliyet göstermekte ve sadece uzman, minimum 10 yıllık tercüme deneyimine sahip yeminli mütercim-tercümanlarla çalışmaktayız. Müşterilerimize farklı uzmanlık alanlarında hem yazılı hem de sözlü tercüme hizmeti veriyoruz. Bu kapsamda müşterilerimizin farklı uzmanlık alanlarındaki belgelerinin Türkçe’ye ve Türkçe’den Almanca’ya tercümesini yapıyoruz. Yılların verdiği birikimi müşterilerimiz lehine kullanarak onlara hızlı, kaliteli ve uygun fiyata tercüme çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bu sektörde köklü bir yer edinmemize ve marka olmamıza önemli katkıda bulundu.

Sizin için üreteceğimiz tercüme çözümlerinin, kendi işinizin sürekliliğine, kalitesine, güvenilirliğine katkı sağlayacağından şüphe duymuyoruz.
Çünkü biz biliyoruz ki: “Sizin işiniz bizim işimizdir”.

CEM ALMANCA TERCÜME olarak hatasız, hızlı, beklentilere uygun ve zamanında teslim tercüme yapmayı kendimize ilke edindik. Müşterinin istekleri doğrultusunda en mükemmeli yaratmaya çalışıyor ve uyguladığımız fiyat politikasıyla her zaman bütçenize uygun teklifler sunuyoruz.

Büyük kısmı farklı sektörlerdeki sanayi kuruluşlarından, uluslararası firmalardan ve sigorta şirketlerinden, reklam ajanslarından, hukuk bürolarından oluşan müşterilerimiz arasında sizi de görmek isteriz.

En önemli değerlerimiz kalite, güven, gizlilik ve verdiğimiz sözü yerine getirmektir.